کارشناسی خودرو OPTIONS

کارشناسی خودرو Options

کارشناسی خودرو Options

Blog Article

به همین خاطر باید حتما مراحل کارشناسی خودرو کارکرده را چه در محل و چه در مراکز مختلف انجام دهید. کارکیتا دارای کارشناسان خبره و باتجربه ای است که هر کدام به صورت تخصصی در حوزه کارشناسی خودرو فعالیت می کنند. اگر نیاز به خدمات تخصصی و اصولی برای کارشناسی خودرو را دارید، توصیه می کنیم که به جای صرف و هزینه زیاد برای خارج شدن از منزل، اقدام به دریافت خدمات درخواست کارشناسی خودرو در محل کنید.

در روند کارشناسی خودرو چه بخش‌هایی از خودرو مورد بررسی قرار می‌گیرد؟

پس از کامل شدن مراحل سفارش و ثبت آن و تایید کارشناسی خودرو بیمه جهت سلامت آن، بیمه‌نامه به آدرس انتخابی شما ارسال خواهد شد.

در کارشناسی انواع ماشین یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین بخش بدنه‌ی خودرو شاسی است که معمولاً چشم در حالت عادی آن را نمی‌بیند. اگر آسیبی به شاسی وارد شود، بلاشک باید از خرید آن اتومبیل صرف نظر کنید.

امروزه سامانه‌های بسیاری وجود دارند که شما می‌توانید با مراجعه به آن نوبت کارشناسی و تعیین اصالت خودرو را از آنها بگیرید. از مهم‌ترین این کارشناسی ماشین سایت‌ها می‌توان به سایت کارنامه اشاره کرد.

به طور کلی خودروهای ساخت کشور کره دارای طراحی زیبا و مدرن هستند و از کیفیت بالای ساخت و متریال ...

بنابراین توصیه می‌کنیم در زمان تحویل خودرو، حتما از کارشناس فنی برای بازدید خودرو در محل کمک بگیرید.

انتخاب صفحه کارشناسی تخصصی خودرو «تضمینی»

کارشناسی خودرو کارکرده معمولا ۴۵ الی ۶۰ دقیقه زمان می‌برد.

خودرو۴۵ شرکتی است که در زمینه خرید و فروش ماشین دست دوم و کارکرده فعالیت می‌کند. این شرکت شعبه‌هایی در تهران (شیخ بهایی، جنت‌آباد، هنگام، پونک، هروی، چیتگر، تهرانسر، خانی‌آباد، پیروزی)، کرج (خیابان چالوس، گوهردشت)، اصفهان (بلوار چمران)، آمل (بلوار بسیج)، اردبیل (میدان جانبازان)، اهواز (زیتون کارمندی)، بابل (بلوار بسیج)، ساری (بلوار آزادی)، شیراز (بلوار امیرکبیر، حدادی)، قائم‌شهر (بلوار آزادی)، گرگان (بلوار کاشانی)، مشهد (میدان حر)، یزد (شهرک دانشگاه) و تبریز (خیابان ولی‌عصر جنوبی) دارد.

آیا کارشناسان خودرو۴۵ مهارت و دانش لازم برای کارشناسی دارند؟

امتیازات و نظرات مشتریان پیشین که در سایت قرار گرفته، به شما در انتخاب کارشناس و متخصص مورد نظر کمک می‌کند و می‌توانید نیروی مورد نظرتان را با توجه به دیدگاه‌هایی که از کارشناسان در سایت شده، به‌سادگی انتخاب کنید.

در زمان ثبت درخواست کارشناس موتور و کارشناسی شاسی خودرو یا دیگر قسمت‌ها بهتر است ابتدا اطلاعات مورد نیاز خود را به‌صورت تلفنی به دست آورید. هم چنین در وب‌سایت های نظیر کارنامه می‌توانید کارشناسی قیمت خودرو دست دوم را نیز به سادگی انجام دهید و بفهمید ماشین مد نظر شما چقدر ارزش واقعی دارد.

به طور کلی کارشناسان فنی در سنجش رنگ‌خوردگی خودرو، از ۵ قانون و راهکار اصلی پیروی می‌کنند.

Report this page